Tahrpup 6.0.6 NoPae Hun, K4.19.20 BT-Firefox-Wine, 2021, Szeptember

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Tahrpup 6.0.6 NoPae Hun, K4.19.20 BT-Firefox-Wine, 2021, Szeptember

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Sziasztok - mivel a valamirevaló bluetooth-támogatással rendelkező pupletekkel manapság sem lehet éppen Dunát rekeszteni, ezért úgy gondoltam, ticoo1 kernel-turbózott NoPae cuccából(ami itt található: https://sourceforge.net/projects/puppys ... ahr-6.0.6/ ) rittyentek egy szám íze szerint alakított változatot, hadd legyen nagyobb a választék "blútuszosakból", mer' az jó, ha több ilyen is van...
Gondjaim ezekkel voltak a készítése közben:
A benne talált smtube felállt ugyan, de nem jelenített meg semmilyen YT videót, így kidobtam... A palemoon böngészővel semmi gond nem volt, azt csak azért dobtam ki, hogy a további beépítenivalóknak jusson hely;
Próbáltam a megfelelő feltételek biztosításával nvidia video driver-t készíteni(630 GT kártyát használok) a getnvidia segédprogrammal - teljes kudarc - mint az utóbbi, 4-es-5-ös kerneles időkben mindig. Valami használhatót fakíthatnának már e script készítői, mert a legfrisseb getnvidia-1.5.1-1.pet SEMMIRE NEM Jó.
végül a guvcview - ezt nem volt szívem kidobni, de valami nagyon nem kóser vele... a program feláll ugyan, de a video ablaka szénfekete.
Akkor most jöjjenek azok amik működnek rendesen:
Firefox 72, nagyon baba, de ha jót akar valaki magának, NE FRISSÍTSE! - ugyanis nem biztos, hogy el fog utána indulni;
Jwm ablakkezelő(szokás szerint) lecserélve openbox/lxpanel-re;
Fotoxx, Fbreader, Dosbox és Wine 2.0 telepítve még e rendszerbe, a Wine szekcióban pár tölem megszokott alkalmazás, közülük a naprakészen friss vlc 3.0.16 érdemel említést ugyanis a linuxos vlc-t bárhogyan iparkodtam, csak 2.2.0-ra sikerült frissítenem; amit ez esetleg nem tud, nos azt a vindózos tesója tudni fogja(gondolok itt pl. internetes tv stream-ek lejátszására, ilyesmik)
Ennyi... Az iso meg a hozzá való devx és kernel src sfs-ek letölthetőek innen:
TahrPup6.0.6K4.19.20NoPaeHunBTFirefoxWine2021Szept.iso - 698,5 Mb
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
ScreenshotCsipeszTahrpup606BTNoPAE.jpg
ScreenshotCsipeszTahrpup606BTNoPAE.jpg (95.65 KiB) Megtekintve 1539 alkalommal

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Tahrpup 6.0.6 NoPae Hun, K4.19.20 BT-Firefox-Wine, 2021, Szeptember

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Senkitől nem tűröm el, hogy a közösség tagjait sértegesse vagy bármilyen módon megalázza, az ilyen viselkedésnek itt semmi semmi keresnivalója.

Mindenkitől teljes joggal várjuk el, hogy igazodjon a közösségi és emberi normákhoz és az eddig tapasztalt, a fórumon megszokott megszólalási stílushoz.

Amennyiben ez nem megy valakinek és csak és kizárólag az éppen felböfögött baromságait okádja ide, azt legyenek szívesek a moderátori, valamint admin joggal rendelkezők a továbbiakban minden különösebb vacakolás nélkül azonnal kivágni az oldalról és letiltani.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

willy36
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2017.05.16. 18:43

Re: Tahrpup 6.0.6 NoPae Hun, K4.19.20 BT-Firefox-Wine, 2021, Szeptember

Hozzászólás Szerző: willy36 »

Szia !
Köszi csipesz, rá is nézek a napokban. Sajnos, nvidia problémában nem tudok súgni, nincs ilyen kártyám. Tetszik, hogy elfeledett puppy-kat hozol elő és tuningolgatod. Sok sikert hozzájuk.

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”