Lucid5.2.8 Yet Another XP Puppy Rev.3, 2020, Július, Hun/Eng

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
csipesz

Lucid5.2.8 Yet Another XP Puppy Rev.3, 2020, Július, Hun/Eng

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Sziasztok.
Először is: John Murga, nyugodj békében.

Aztán: Egy olyan cuccal rukkolok most elő, amihez már nagyon rég nyúltam - a vmikor úgy 2014-15 körül készített Lucid 5.2.8 alapú, 2.6.33.2 kerneles XP-külsejű puppimmal, amit most egy héten át "tuningoltam", már legalábbis a magam szellemi, tudásbéli korlátain belül, - s az is megadatott, hogy jó régi cuccokon tesztelhessem, mivel a múlt héten hozzájutottam 2 drb P2-es alaplaphoz... A tesztekből pediglen azt a tapasztalatot szűrtem le, hogy ez a rendszer egészen jól használható eddig az alsó határig:
Pentium 2-es masina, de a 400Mhz-en ketyegő fajta, nem a 266 megás, - az már elég lomha, 512 Mb ram, és mondjuk vmi nvidia geforce 440 tudású kártya; végre előhúzhattam a régi sb awe akármi, chrystal, yamaha opl3 ISA hangkártyáimat is egy kis örömködésre/kísérletezgetésre; kis nyűglődéssel ment is mindegyik.
Nem akarok túl hosszan írni, annyit említenék csak meg, hogy a rendszer 2 drb böngészővel van felszerelve: átlagosabb célokra egy Seamonkey 2.40-essel, ami SSE-kompatibilis, és egy wine környezetben működő K-Meleon Goanna böngészővel, ami szintén SSE-kompatibilis, és mégis meglehetősen modern, a legtöbb videóval megbirkózik a neten. A rendszerbe nem fért már flash player, de a seamonkeyben ki van könyvjelzőzve, honnan tölthető le.
Ha érdekel ez a kis "ráncfelvarrt" Lucid - letöltheted innen:
lupu-528YAXPpuppy3HunEng2020JuliusCsipesz.iso 699 Mb
Szerkesztve: még egy utolsót javítottam rajta, a linkje picit lejjebb!
Csatolmányok
MyLucid2020ScreenShot.jpg
MyLucid2020ScreenShot.jpg (65.39 KiB) Megtekintve 494 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipesz 2020.07.19. 07:28-kor.

csipesz

Re: Lucid5.2.8 Yet Another XP Puppy Rev.3, 2020, Július, Hun/Eng

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Hello még egyszer. A cucc publikálása utáni 4-5 napban sorra vettem észre benne apróságokat, amiken még tökéletesíteni lehetett volna - gondoltam, meg is teszem ezeket. Most itt van ez a tovább javítgatott, esetleges sallangoktól még jobban megtisztogatott Lucid. Most már annyira kész, hogy nem hinném, hogy értelme lesz már többször hozzányúlnom - úgy érzem, kihoztam belőle, amit csak egy ilyen korosabb darabból CD-méretben ki lehet.
Letölthető innen:
lupu-528YAXPpuppy3HunEng2020JuliusCsipesz.iso, mérete 699,4 Mb:
https://drive.google.com/file/d/1gV7tsv ... sp=sharing
És ilyen a végleges orcája:
ScreenShotXPLucid2020FINAL.jpg
ScreenShotXPLucid2020FINAL.jpg (65.12 KiB) Megtekintve 247 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”