Unicorn Puppy 6.2

Alap verziók, hivatalos kiadások
Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Unicorn Puppy 6.2

Hozzászólás Szerző: S-kami »

A quirky sorozat legújabb tagja, jelenleg ezt használom, feltettem próbaképpen, egyébként is váltani akartam a tahrpuppy 6.0 CE kiadásról.

Hát eddig lenyűgöző.
Még csak firefox legújabb, chromium 38 és az alap programoknál tartok, amiből az egyik a VLC 2.2.0 verziója, de nagyon meggyőző. Sőt! Nagyon gyors, jobb mint az eddigiek, de természetesen még sok időm nem volt sajnos tesztelgetni.

Linkek:
http://bkhome.org/news/?viewDetailed=00093
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Unicorn Puppy 6.2

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Csak az a lehangoló, hogy egy 8 gigásnál nagyobb usb-tároló kell néki(mer' ugye ami névleg 8 giga, az nálam valósan csak 7,3 giga), nekem meg mostanában nincs ilyen... az egy szabad partíciómon ami 20 gigás, pedig full telepített csipszipupszit tartok, ez a "hátországom", most is ezen vagyok... kéne venni egy 16 gigás tárolót, csak eddig mindig hétköznapibb dolgokra kellett a pénz... - kicsit még várnom kell ezzel az egyszarvú puppyval :(

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Unicorn Puppy 6.2

Hozzászólás Szerző: azami »

Skami írta!
Még csak firefox legújabb, chromium 38
Chromium 38 :o :o :o :o
Na mesélj.... :D a Chromium simán indul :?: Flash, Java működik :?: és hogy sikerült beállítani.... :?:

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Unicorn Puppy 6.2

Hozzászólás Szerző: S-kami »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hát nem volt sok időm, sőt, szinte semmi, de ami megy:
Firefox kapásból fut, innen szedtem a csomagot a weblapról, aztán lefrissült a legújabbra.

Van benne getflash, úgyhogy automatiusan lefrissült a flash player, az is a legújabb mostmár, a vlc mindent visz alapból.
A java részét nem tudom, nem használok, de gondolom azzal sem lehet gond.
Készítettem egy leírást, gondolom ez alapján nem lehet gond vele:
viewtopic.php?f=27&t=102

A chromium -ból szintén innen a 38 -as verziót raktam fel, de nem csatoltam az sfs- t, hanem bemásoltam a rendszerembe a tartalmát.
Indulni nem akart, így megnéztem konzolból, mi a baja.
Függőség... az alábbi parancssor megoldotta:

Kód: Egész kijelölése

 # ln -s /lib/libudev.so.1 /lib/libudev.so.0
Jelenleg a leggyorsabb puppy, a merevlemezen összesen 3,3 gb -ot foglal és eddig minden szuper, bár csak az alap dolgok vannak benne. Szerintem elég neki a 8 gb bőven... bár nem teszteltem, vinyóra raktam egyből.
Eddig szuper, de még nem igazán volt időm, csak alap dolgokra. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Válasz küldése

Vissza: “Hivatalos verziók”