Precise5.5 K.3.2.29 4-ik kiadása, Hun/Eng, 2022, Szeptember

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Precise 5.5(nopae) "Indian Summer" - Újratöltve

Hozzászólás Szerző: NTamas »

A közölt hibaüzit elnézve, szinte biztos, hogy a java scriptek (parancsfilék) környékén kell keresni a hibát, kérdés csak az, hogy a szerver oldaliban, vagy a kliens oldaliban.
Viszont lehet ám olyan eset is, hogy a kérdéses php-s weboldalon futó parancsfile/script valamilyen objektumot kellene, hogy betöltsön a weboldalra, de azt az objektumot (ez lehet bármi, kép, hang, de akár még egy videó is, netán egy youtube videó-lejátszó stb.) valamiért nem találja meg a script, vagy csak igen nagy időkiesés után tudja betölteni a weboldalra, már ha be tudja egyáltalán az objetumot tölteni, mert lehet a böngésző biztonsági beállításai miatt ez nem tudja megtenni, ezért a script futása ilyenkor ún, lyukra fut, és megáll, erre jön ez a fajta hibaüzenet, ilyen hibaüziket rengeteg más oldalon is lehet kapni, pl. a magyar origó és index is elöl jár ilyenekben. Célszerű lenne ilyen hibaüzik sorozatos megjelenésekor a scriptek futtatását a böngészőben korlátozni, vagy letiltani, esetleg olyan wrbböngésző kiegészítést (webplugint)feltenni, ami ezt megoldja, akár kapcsolgatóra is.
-------------------
Közben a reggeli kávé hatására még az is beugrott, hogy ilyen hibajelzést a Firefox szokott régebben nekem adni, feldobni akkor, amikor egy frissen telepített verzióba egy régebbi verzióból kimentett kedvenceket és az azokhoz való jelszavakat adtam be neki egy külső html filéből. Ez amúgy egy, a Firefox-nál már régóta meglévő javascript probléma, amit, lévén a Seamonkey is a Mozilla-hoz tartozik, annak a motorját használja, is fellép, ha nem is ilyen durván, és gyakran. Bár, az új 2.46-os Seamonkey verzióban, a Precise 571 Puppy alatt én már ilyennel nem találkoztam.

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Precise5.5"Indian Summer"Update3Hun/Eng2020Október

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Sziasztok. Indián nyár fantázianevű régiségem némi modernizáláson esett át:
glibc, VLC, Mplayer, Seamonkey, Wine frissültek, már amennyire lehetett avagy érdemes volt...
A cucc nem kezel bluetooth-t, egzotikusabb vagy túl új wifi eszközökkel se nagyon tud mit kezdeni, ezért fontolja meg az érdeklődő, hogy e képességek nélkül megéri-e ismerkedni vele!
Viszont, mint egyébként szinte bármely precise rendszer, nagyjából a 2010-es évek elejéig megjelent windows játékokhoz ez is kiváló wine-gamer rendszer, persze, ha van egy normálisabb, lehetőleg nvidia kártyánk a gépünkben.
A régi letöltőlink nem él többé; a friss letöltőlink Megás tárhelyre, egy olyan gyűjtőmappába visz, ahová mindent betettem, amim csak volt precise 5.5 ügyben: az iso fájl, ami 693,1 Mb méretű, devx, kernel src, nvidia drájverek.
Precise5.5K3.2.29IndianSummerStuff:
SZERKESZTVE: Azóta kijött a 4-es kiadás, friss link eggyel lejjebb!
Screenshot_2020-10-19_06_51_11.jpg
Screenshot_2020-10-19_06_51_11.jpg (132.17 KiB) Megtekintve 1897 alkalommal

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Precise5.5 K.3.2.29 4-ik kiadása, Hun/Eng, 2022, Szeptember

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Hello, mindenki! Szeptember folyamán kicsit átnéztem az egyik legrégebbi rendszert, amivel bíbelődtem valaha - nem sok mindenhez kellett nyúljak, a Seamonkey-t lecseréltem Opera 45-re, mert abban pillanatnyilag még lehet bízni, a nagyobb méretű Opera miatt pár nem túl fontos dolgot kidobtam - nagyjából ennyi...
A precise 5.5 negyedik kiadása és tartozékai(devx, kernel src, nvidia driver-ek) mappájának friss linkje:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Screenshot_2022-09-30_12_38_26.jpg
Screenshot_2022-09-30_12_38_26.jpg (87.65 KiB) Megtekintve 1097 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”