Parsix Linux(32 and 64 bit)

Egyéb operációs rendszerekkel kapcsolatos leírások, infók, hírek

Moderátor: S-kami

NTamas
Hozzászólások: 1874
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Parsix Linux(32 and 64 bit)

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Akkor én is linkelek egy verziót ide.
Parsix Linux(32 and 64 bit)

Ez egy érdekesnek ígérkező Linux összeállítás.(nekem még nem volt szerencsém hozzá, így nem tudok róla érdemben nyilatkozni!)
Debian 8.0 'Jessie' platform and all base packages have been synchronized with Debian 'Jessie' repositories as of July 30, 2016.
GNOME 3.20.3
Kernel: Linux 4.4.16
Highlights:
GNOME Shell 3.20.3, GRUB 2, Firefox 47.0.1, GParted 0.19.0, Empathy 3.12.12, LibreOffice 4.3.3, VirtualBox 4.3.36 and a brand new kernel based on Linux 4.4.16 with TuxOnIce, BFS and other extra patches. The live DVD has been compressed using SquashFS and xz.

Kép
Parsix GNU/Linux Installation Guide
Parsix Stable Version -parsix_8.10r0- Download Mirror(32 and 64 bit iso)

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Parsix Linux(32 and 64 bit)

Hozzászólás Szerző: S-kami »

...hát én nem tudom, de ezzek azt írják, hogy:
The minimum required hardware is a 500MHz processor and at least 512MB of RAM. For better performance, 1GB of RAM is recommended.
...ez nekem nagyon gyanús. De szép álom is lenne! Az én régi, kis vasaim elindulnának vele mint az álom!
Tutti nem lehet igaz, eleve a gnome ablakkezelőnek nem elég annyi ram, hát még a firefox.
Szerintem ez kicsit jobb gépekre van, inkább olyan 5-6 éves pc kategóriákra.

Ami szimpatikus, az az hogy folyamatosan frissítik, fél évente új kiadás, közösségi támogatás... hát nem hangzik rosszul, de nem látok benne semmi extrát, ettől még egy próbát megér, jól néz ki a leírások alapján, jól hangzik...
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Válasz küldése

Vissza: “Egyéb OS”