Triton

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Triton

Hozzászólás Szerző: azami »

Már volt említve másik topikban petihar Triton pupletje, megjelent az újabb Mate felülettel.
Sajna még a régit sem tudtam kipróbálni de azért töltöm az újat... :D
Murga szál: http://murga-linux.com/puppy/viewtopic.php?t=95947

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Triton

Hozzászólás Szerző: azami »

A VMware Player sikeresen elindította :D magyarítás menetéről valaki már írt valahol... Link? kellene...vagy leírás ebben a topikban

Kép

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Triton

Hozzászólás Szerző: azami »

Kikerestem az ide vonatkozó hivatkozásokat ami a fórumon eddig megjelent

1.) viewtopic.php?f=7&t=75&start=90#p978

És pfeco "átirata" :idea: :D
pfeco!
A Triton 5.7.3 -at kicsit tovább fejlesztettem ( kisérleti jelleggel ) kapott egy új menüt ami a képen is látható.
A menü segítségével SFS programfájlokat lehet fel ill lecsatolni, ha a gyökér könyvtárban vannak, és
az elnevezésük meghatározott pld wine1.7.2.sfs helyett wine.sfs. A Szerkesztés menübe belépve a beírt programok ill ikonok módosíthatók.
A feltöltött triton573Hu-remaster+sfs.zip állományba becsmagoltam a következő sfs állományokat (azért olyan méretes)
avidemux 2.5.4Hu, audacity1.3.12Hu, LibreCad 2.0.1Hu,Slimboat 1.1.42Hu (webböngésző), abiword 2.9.4Hu sfs fájlokat .
2.)viewtopic.php?f=7&t=72&p=997#p997

pfeco
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2014.08.09. 21:24

Re: Triton

Hozzászólás Szerző: pfeco »

Mivel az általam készített magyarítás kísérletezés eredménye ami még mindig tart ezért egyértelműen nem tudom
leírni hogyan kell honosítani. Először meg kell próbálni a Precise 5.7.1 magyar nyelvi csomagot telepíteni,
ftp://skamilinux.hu/nyelvi_fajlok/langp ... 120328.pet
de a Mate felülethez keresni kell nyelvi fájlt mert az nincs a csomagban.
A plang=hu_HU.UTF-8 pkeys=hu boot opciókat kell beírni a isolinux.cfg (syslinux.cfg) fájlba és így indítani.

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”