seamonkey

Böngészők, üzenetküldők, levelezők, stb...
NTamas
Hozzászólások: 1874
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: 32 bites seamonkey_portable_verziók

Hozzászólás Szerző: NTamas »

NTamas írta: 2021.08.26. 16:04 Időközben a portable verziók is előtérbe kerültek, ami nem csoda, hiszen nem kell őket a hagyományos módon telepíteni, és az esetleges eltávolításuk a rendszerből is sokkal egyszerűbb, tisztábban megoldható. A Seamonkey az a böngésző, amiből még szerencsére készülnek 32 bites verziók is, ezekből készült a következő portable verzió is....
Hát sziasztok újra!
Több hónapi kihagyás (betegség+ az eddigi net-elérésem megszüntetése+ a régi gépem leamortizálása miatti új gép és annak tartozékai, valamint egy új net-elérés beszerzése+és beüzemelése) után újra vagyok, és a felettem már említett portable 32 bites Seamonkey böngiből összedobtam az utolsó friss, stabil verziót tartalmazó 32 bites portable csomagot:
seamonkey-2.53.16.hu.linux-i686-portable.zip
Letöltő link:
https://disk.yandex.com/d/vE7X7UHY8mvC8w

A közvetlen felettem lévő hozzászólásban már említett módon kell ezt is kezelni, a csomagban már van egy alapszintű beállítás is, (már van benne egy profil könyvtár is!)
sea-portable.png
sea-portable.png (84.59 KiB) Megtekintve 717 alkalommal
ezt javasolt az első belépéskor átnézni, és mindenkinek a saját képére állítani, magának az új verziónak a kinézete maradt a megszokott.
sea-portable1.png
sea-portable1.png (252.1 KiB) Megtekintve 717 alkalommal
A portable webböngészőt a zipből kibontott könyvtárban lévő LAUNCH fájllal lehet indítani.

NTamas
Hozzászólások: 1874
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: 32 bites seamonkey_portable_verziók

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Egy új, 32 bites Seamonkey portable böngésző csomag:
Letöltő link:
seamonkey-2.53.18.1.hu.linux-i686-portable.zip
https://disk.yandex.com/d/DJuvGS13gD1PVw
A portable webböngészőt a zipből kibontott könyvtárban lévő LAUNCH fájllal lehet indítani a már megszokott módon.

Válasz küldése

Vissza: “Internet”