Upup Disco Dingo

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
ticoo1
Hozzászólások: 625
Csatlakozott: 2014.10.21. 08:58

Upup Disco Dingo

Hozzászólás Szerző: ticoo1 »

Sziasztok!

Az UpupBB és az UpupCC utódjaként megjelent az UpupDD, azaz a "Disco Dingo". Készítettem az eredetiből kiindulva egy változatot, melyben Firefox és VLC van. Szerintem maga a projekt még igencsak az elején van, ffmpeg 4 van benne. Gyakorlatilag az Ubuntu-s "Buster" alapjaiból épül fel, de sajnos még egy-egy komolyabb program telepítése esetén "mindenki mindenkivel összeakar veszni", vagy mindenféle, olykor megoldhatatlan hiánya van. Szóval még eléggé az elején van. Pl. egy egyszerű pwidgets telepítése is teljesen összezavarja, osztán már "sekuda", belehal. Ennek ellenére lehet, hogy valakinek ezen problémák egyszerűek lesznek, én eddig jutottam vele.

Pae és NoPae változatban van, a NoPae huge kernel esetében nem érdemes K-4 alá menni, mert a VLC esetleg nem fog működni.

Letölthető innen: https://sourceforge.net/projects/puppys ... sco-Dingo/

Eredeti ISO: https://sourceforge.net/projects/zestyp ... pup-Disco/

Képekben:
Képenyő kép.jpg
Képenyő kép.jpg (90.92 KiB) Megtekintve 2674 alkalommal
Képenyő kép(1).jpg
Képenyő kép(1).jpg (116.34 KiB) Megtekintve 2674 alkalommal
Képenyő kép(2).jpg
Képenyő kép(2).jpg (151.62 KiB) Megtekintve 2674 alkalommal

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Upup Disco Dingo

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Üdv!
Ha már kifutott az "Upup Zero Zorro" is, akkor szóljál ! ;) :lol:

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Upup Disco Dingo

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Ma, azaz '19 júli 8-án hétfőn letöltöttem a diszkódingó offisöl-t a szorszfordzsról, rá usb-re, és elindult. Tetszetős külső, átálltam magyar viszonyokra, majd egy restart x után át akartam állni a látásomnak, meg a monitorom alakjának is megfelelőbb 1024x768 as felbontásra. Restart x - utána sötét képernyőn téglalapban úszkáló felirat, mely szerint az optimális beállítások 1280x1024... - EZ EGY IGEN ROSSZ BEMUTATKOZÁS VOLT, úgyhogy agyő, Disco Dingo! Nem kellett volna elcseszni azt, ami a BB-ben meg a CC-ben még működött. :|

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”