Slacko 6.3 64 bit Magyar/Angol á lá csipesz :)

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
Avatar
csipesz
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Slacko 6.3 64 bit Magyar/Angol á lá csipesz :)

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Elkészült egy Slackó 64-es építmény, hát próbáltam belerakni amit csak lehetett, a saját ppm-ben kínálkozó röhejesen kevés alkalmazás miatt körülnézve pl. a fatdog csomagok háza táján is... Kb. 3 nap szenvedés eredményét láthatjátok itt most - a végeredmény tûrhetõ - legalábbis, ha valaki programgazdagság szempontjából nem támaszt túl magas kívánalmakat e cucc felé. Kellemes meglepetés volt látni, hogy a jwm ablakkezelõ hogy "kikupálódott" az idõk folyamán - sokkal felhasználóbarátabb, testreszabhatóbb lett.
Az építés közben legnagyobb sikerélményt az jelentette, hogy sikerült bele-heggesztenem egy teljesen máshonnan való bleachbit rendszer-pucolót a rendszerbe;
Legnagyobb kudarcok pedig, hogy azúristennek nem bírtam mûködésre bírni ilyesmiket, mint pl. skype, guvcview, freetuxtv, google earth, a wine pedig megy ugyan, de elég nyamvadtka... - hát ez van. Ami viszont benn van, az mûködik jól, és ahogy skami is említette, igen fürge kis cucc. Erõsségeként említeném a vadonatúj FIrefox és Vivaldi böngészõkeT, valamint a Libre Office 5-öst. Magyarítottam mindent, amennyire tõlem tellett.
Az iso 988 Mb-osra sikerült, tölthetitek innen:

https://www.solidfiles.com/v/axy6BLr2gyQXZ

vagy innen:

https://mega.nz/#F!JckxiQbQ!Wga8LRzTmGv0YEEw-jxlyA

és ilyen küllemmel indít:
Slaci64_2016-04-06_05.38.38.jpg
Slaci64_2016-04-06_05.38.38.jpg (124.65 KiB) Megtekintve 2683 alkalommal

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Slacko 6.3 64 bit Magyar/Angol á lá csipesz :)

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Üdv!
Helló csipesz!
Valamiért nincs hangom! Talán ezért?
Képenyő kép.png
Képenyő kép.png (11.46 KiB) Megtekintve 2670 alkalommal
Mi ez a "1382" kiterjesztés?
Amugy egész jó!

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Slacko 6.3 64 bit Magyar/Angol á lá csipesz :)

Hozzászólás Szerző: csipesz »

nem tudom... de ez itt csak egy afféle referencia- vagy minta-fájlnak tûnik - nem hinném hogy hatással volna... az 1382 az a fájl mérete bájtban kiírva.
remélem, a hangerõ-tálcaikon jobbegeres menûjén keresztül tudtál korrigálni.

Én meg azóta felfedeztem egy kellemetlenebbet: addig míg live módban használtam, nem volt semmi bibi; ma kitelepítettem fullosban - attól kezdve nem Indult a zsnes nintendo-emulátor és használhatatlan a zynaddsubfx szinti! - mondjuk, túlélhetõ a hiányuk, de hát mi okozhatja ezt? - bosszantó...
ja és köszi a gyors próbát :)

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Slacko 6.3 64 bit Magyar/Angol á lá csipesz :)

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Üdv!
Kösz az infót, most már van hang! (hw2,pcm) :idea:
Sajnos v. hála nem vagyok játékos tipus, azokhoz nem tudok hozzászólni. :D
Majd hétvégén fullosban is megtekintem..................

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”