Sikereink

A puppy linux operációs rendszer és szoftverei
azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Sikereink

Hozzászólás Szerző: azami »

Óriási Csipesz (és Magyar ) siker!
A precise kategóriában messze a 2. legtöbbet letöltött iso.
Fogadd tiszteletünket és gratulációnkat az elért eredményedhez.
További eredményes munkát.
https://archive.org/search.php?query=su ... %22&page=1

Kép

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: csipesz »

hat.. ha a puppylinux vilagan belul nezelodunk, akkor egesz kellemesek ezek az adatok(lattad lejjebb a "fatty" letoltesi szamat?) de az volna az igazi, ha a susimusi vagy ubicubi vagy a menta rajongotabora egy reszet is sikerulne gondolkodoba ejteni... addig meg csak "retegkultura" vagyunk. A linux platform underground-ja, nem pedig a mainstream-je. Nem mintha sirankoznek emiatt - zeneben is mindig az underground iranyzatokat kedveltem jobban :) Azt az elvemet mindenesetre igazolja, hogy "kombinalt szekrenyekre" is akad kereslet... Irtam mar korabban a behalt forum idejen, de leirom meg egyszer: attol, hogy mi: kros54, kulusz, s-kami, azami, ntamas, bigyula, kzprog, en, stb. SZENT MEGSZALLOTTJAI vagyunk a dolognak, azert tudni kell egy egyszeru fogyaszto fejevel is gondolkodni, akit vagy nem erdekel alaposabban buvarkodni egy adott op.rendszer melysegeiben, vagy pedig buvarkodna ugyan szegeny, de annyira keves a szabad ideje(mondjuk, mert gyakorlo tobbgyerekes csaladapa), hogy emiatt keres inkabb egy olyan cuccot, amely "mindenhez szagol egy kicsit"... meg ha egyik-masik pogi nem is a szemelyes kedvence az adott cd kinalatabol, de azert tudja azt, amit kell.
Kepzeljetek el a kovetkezo szituaciot: lapatra tettek a melohelyeden, nem halmoztal fel tartalekot, nem tudod befizetni a kovetkezo havi internetedet, egy honap mulva vagy tovabb sem tudtal elhelyezkedni, kesik a segely folyositasa, erre lekorlatozzak vagy ideiglenesen kikapcsoljak a netedet; tetejebe besz*rik a legfontosabbik vinyod, csak ugy, varatlanul, mert nem figyeltel oda, hogy mar vagy 4-5 eve nyuzod... de szerencsere egyszer "szeszelybol" kiirtal dvd-re egy ilyen "fatty" jellegu anyagot - ott hentereg valahol arrebb, az elfekvo korongjaid kozott... na, azert ilyen esetben el lehet vele vegetalni nehany hetet.
Koszonom a gratulaciot, azami.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipesz 2014.10.07. 04:33-kor.

ati5
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014.06.17. 11:14

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: ati5 »

Grata Csipesz !!!
Nem kell szerénykedni , ez igenis nagy eredmény .
ati5

Mert befagyott ablakot már láttam , de megfagyott pingvint még soha :D

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: csipesz »

koszi, ati5 :)

kros54
Adminisztrátor
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2014.06.17. 07:01
Kapcsolat:

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: kros54 »

Nemcsak, hogy eredmény (természetesen az is) de egyben igazolás. Igazolása annak, hogy vannak, akik az ilyen előre csomagolt multipack rendszert szeretik. A Puppy Linux világától ez bizony különbözik, nem is emlékszem rá, hogy ekkora puplet volt-e korábban a piacon (pontosabban, arra emlékszem, hogy nem).
Ezt a szálat ismerem: http://www.murga-linux.com/puppy/viewtopic.php?t=93679 Javasolnám, hogy a mindenkori új dolgot - ha már ilyen irigylésre méltóan szép hosszú az a fórumszál - tedd bele a nyitó hozzászólásba.
Természetesen gratula.

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: azami »

A Puppy Linux világától ez bizony különbözik, nem is emlékszem rá, hogy ekkora puplet volt-e korábban a piacon (pontosabban, arra emlékszem, hogy nem).
Hogy ilyen sikeres lett talán ez is közrejátszott,meg tette azt és akkor, amikor más nem.
A dvd iso letöltés 637 (most) ami azt is jelenti hogy nem csak a fejlesztők hanem a FELHASZNÁLÓK is ajánlották egymásnak és NEMZETKÖZI SZINTEN!! Na ez az igazi siker, ennek a klubnak kevesen a tagjai!
És ha egy Magyar Puppy így kiemelkedik, az felébreszti valamilyen szinten a többi Magyar fejlesztés iránt is az érdeklődést. Abból meg mi is "profitálhatunk".
Kösz a jó gondolatért és a kitartásodért.

Avatar
KuLuSz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2014.06.17. 21:19

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: KuLuSz »

kros54 írta:Nemcsak, hogy ... nem is emlékszem rá, hogy ekkora puplet volt-e korábban a piacon (pontosabban, arra emlékszem, hogy nem).
A legacy puppy-k ( 2008 ) voltak telepakkolva kde cuccokkal de aszem azok is csak CD méretűek voltak . Illetve valamelyik korábbi verziót felvérteztek gnome felülettel plusz belezsúfoltak mindent de az is csak a CD keretein belül volt.
-<(].K.u.L.u.S.z.[)>-
-----------------------------------------------
Elérhetőségeim: Angol irc csevegő, (reg mentes) Discord, YouTube

mayorlacko
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.09.01. 08:27

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: mayorlacko »

Szia Csipesz!
Csak ismételni tudom magam, ez az eredmény tiszteletre kötelez mindenkit. Csókoskodásra alkalmatlan vagyok, ám mint egy általad fentebb felsorolt disztiket már használó előélettel rendelkezö figura, némi tapasztalattal velük, amit Te teszel ezzel az alternatív világgal, valóban világszám, semmiképpen sem pejoratív értelemben.
Tudom, tudsz angolszászgermánul, ami minket illet idézni tudnék egy általam annyira azért nem nagyrabecsült szövegíró találó kis szösszenetéből: "Kár, hogy a magyar nyelvet nem érti senki, nem érti senki, nem érti senki, 's nem is akarja megtanuln"i. (Fonográf/Bródy)
Köszönet önzetlen és precise, precíz munkáidért, nekem a tahrod is kellemes, sokat tanultam belőle a saját kis 583-asom olyan-amilyenre sikeredett csiszolgatásán. Megnyugtatlak: "Nehéz kiütni a királyt". (Natural Born Killers) :)

kavics
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.07.08. 17:26

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: kavics »

Gratulálok csipesz! :)

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Sikereink

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Ó, köszi... amúgy mindjárt itt a csipeszpup 10-es revízió is! Még egy kis fésülés, hajlakk stb :)

Válasz küldése

Vissza: “Puppy Linux”