androidos appok régebbi, gyenge telókra

App -ok, alkalmazások, szoftverek

Moderátor: S-kami

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Itt olyan dolgokat szeretnék megosztani veletek, amelyeknek a kifejezetten gyengusz(pl. voda845, xperia mini, ilyesmi) telók tulajdonosai örülhetnek a legjobban, tehát az a réteg - engem is beleértve - akiknek a röhejes jövedelmük miatt még nem sikerült tegraprocós tabletre vagy galakszinótra vagy tudomisén - váltani:

SZERKESZTVE: FIREDRIVE-OSLINK TÖRÖLVE...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipesz 2014.11.12. 05:40-kor.

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Helló! - Bár a firedrive bekrepálása kissé mellbe vágott, azért az eddig ott megosztott androidos cuccaim nem mind vesztek el!
(Hál'istennek néha cédére is elteszek dolgokat :) )
A korábbi cucclik - szerencsére itthon megmaradt - nagyobbik részét ezúttal az eddig nagyon megbízhatónak bizonyult soldfiles-ra feltöltöttem újra:
http://www.solidfiles.com/folder/d575eb9bf6/

gjuhasz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.08.17. 13:52

BOX app Xperia Mini-re?

Hozzászólás Szerző: gjuhasz »

Sziasztok,

Van a családban egy pár SE Xperia Mini mobilunk (nem X10 Mini), amihez - még az idén - elvileg járna az ingyen 50 GB tárhely a BOX-on: https://support.box.com/hc/en-us/articl ... motion-FAQ

Csakhogy a Google Play-ről nem tudjuk letölteni a szintén ingyenes BOX appot https://play.google.com/store/apps/deta ... ox.android, mivel ahhoz 4.0-ás vagy újabb Android kellene, az Xperia Mini androidja pedig 2.3.4-es.

Nincs valakinek régebbi BOX apk-ja ami a MInin is működik?

Előre is köszönöm.

üdv

gjuhasz

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Nekem csak egy ilyen letölthető linkem van, ez legalább még működik pc-ről is, én linux alól töltöttem most le próbaképp az apk filét.

Kép

Download Box 2.3.0 APK (10.76 MB)

gjuhasz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.08.17. 13:52

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: gjuhasz »

NTamas írta:Nekem csak egy ilyen letölthető linkem van, ez legalább még működik pc-ről is, én linux alól töltöttem most le próbaképp az apk filét.
Köszi, de az én Xperia Mini ST15i mobilomon sajnos nem indul el.

"A csomag elemzése során hiba lépett fel"

Letöltöttem máshonnan is http://www.mob9.mobi/fileDownload/55137 ... 2.3.0.html, de bitre ugyanaz...

:(

üdv

gjuhasz

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: csipesz »

csak egyetlen ötlet, hátha segítene: a neten többfelé is igen jó magyar nyelvû leírások vannak a gyári xperiák root-olására, meg egy custom romok felrakását lehetõvé tévõ másik(Clockwork vagy ilyesmi) recovery felrakására; ha ezeken túl lennél, én ajánlanék neked az xperia x8 minimen legeslegjobban bevált
"fõzött" romot, amelyikkel valaha találkoztam: ez a shockgens mod, android 2.3.7(cyanogenmod 7), nagyon jó. Mega androidos változata megy rajta, akkor hátha ez a box is menne... most töltöttem fel, ha érdekel, nézd meg az androidos cuccos linkemen!

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: NTamas »

gjuhasz írta: "A csomag elemzése során hiba lépett fel"
Letöltöttem máshonnan is http://www.mob9.mobi/fileDownload/55137 ... 2.3.0.html, de bitre ugyanaz...
üdv
gjuhasz
Valószínűleg azért, mert ezek a régebbi android-os verziókhoz való telepítő apk-k még a régi -10GB Free tárterület- akcióra vannak legyártva.
Mint például ez a verzió is, egyébként simán letölthető Box Latest Version: 2.1.9 is.

Van egy újabb verzió linkem is, ez a Box apk (v3.5.2), ez van elvileg most érvényben, ezt lehet a Google play-ból letölteni, nem tudom, hogy igaz e, én is kaptam a linket, egy másik fórumból, állítólag simán működőképes, és természetesen ez is letölthető a linkelt oldalról. Próba szerecsen... :)

gjuhasz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.08.17. 13:52

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: gjuhasz »

NTamas írta: Mint például ez a verzió is, egyébként simán letölthető Box Latest Version: 2.1.9 is.
Ez lejött, felment, rajta keresztül egy csomó nemtitkos fájl a BOX-ba felment, juhhhhéééé!

Köszi.

A BOX-os (határidő-) problémám azóta megoldódott. A BOX supportja ugyan nem adott a fentihez hasonló szuper linket a telefonomra, de kérésre megkaptam az 50 GB tárhelyet :D amit akárhonnan elérhetek böngészőből (a mobilomról is, de azt már nem onnan fogom tenni). Csak annyit kértek, hogy küldjem el nekik a mobilom fényképét ;) hát elküldtem.

Akinek ilyen 50 GB bővítés kell, annak hajrá, még van rá 2 napja...

üdv

gjuhasz

gjuhasz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.08.17. 13:52

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: gjuhasz »

csipesz írta:...shockgens mod, android 2.3.7(cyanogenmod 7), nagyon jó... most töltöttem fel, ha érdekel, nézd meg az androidos cuccos linkemen!
Kedves csipesz!

Az ilyen főzött ROM-ok valóban jók, CyanogenMod 10.3-as van a Samsung Galaxy Tab 2-esemen és nem tenném vissza az eredetit.

Az Xperiát nem akarom rootolni, mert nemsokára a most 9 éves fiamé lesz és jobb, ha nem kockáztatok. Mellesleg az egyik legjobb (ár/érték arányú) mobil, ami valaha a kezemben volt. Annak idején még beleraktak az ilyenekbe apait-anyait, jó minőségű sztereó mikrofontól (a videó is sztereó) flash-playeres böngészőig stb. És főleg, majdnem minden átrakható az SD kártyára. Ma már inkább csak korlátozzák a szegény júzert.

Köszi, üdv

gjuhasz

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: androidos appok régebbi, gyenge telókra

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Nem túl naprakész telót használsz és ezért gondod akad a google play-rõl leszedhedhetõ facebook messenger és facebook verziókkal? - próbáld ki ezeket:
https://www.solidfiles.com/v/vZDd7x5kWexYy
Ezekre még nemigen volt panasz, legfeljebb erre a facebook appra mondották egyesek hogy kissé szokatlan a kezelõfelülete...

Válasz küldése

Vissza: “Alkalmazások”