xvkb

Függőségek, kiegészítők - Library, Qt, Python, stb....
argolance
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.05.04. 19:52

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: argolance »

Couldn't the 2 keyboard layouts directly be run from the keyboard menu itself, on the understanding that they are respectively configured to work their mode following the added variable "xvkbd.modalKeytop" set as "true" or "false" inside their own XVkbd-xxx config file?
This is why I was wondering if 2 different MENU entries were needed? It is just a question...

Kép

:!: Something else: Who has done the translation of the xkbasiconf GUI? I need it to put its name in the translators list.
Many thanks.

:arrow: http://murga-linux.com/puppy/viewtopic. ... 035#954035

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: S-kami »

argolance írta: 2017.05.08. 16:19 This is why I was wondering if 2 different MENU entries were needed? It is just a question...
Ha jól látom, argolance nem érti, hogy miért kell két bejegyzés, de én sem.
szerintem tök mindegy, melyik kerül bele, nem? Én nem tudom, azért kérdezem, mert ugye én nem használok ilyesmit, így én enm is látok különbséget.
argolance írta: 2017.05.08. 16:19 :!: Something else: Who has done the translation of the xkbasiconf GUI? I need it to put its name in the translators list.
Many thanks.
No, ez egy fontos és léyneges kérdés lenne, ki készítette a xkbasiconf GUI fordítását?
Kinek a neve kerüljön bele a fordítók listájába?
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Szerintem a Janugsa által feltett videó-ban ez részletesen el van mondva, magyarázva, igaz csak magyarul. Ott a videóban van megemlítve az is, hogyan, mi módon lesz a xvkbd menüje magyar nyelvű. A beállító program GUI-jának van egy magyar mo filéje, -xvbasiconf.mo- ennek hatására lesz az magyar nyelvű, de ez már a janugsa féle első, egy magyar kódtáblát tartalmazó, illetve a második, 2 magyar kódtáblát is tartalmazó újabb verziójában egyaránt benne szerepel. Hogy ezt a xvbasiconf.mo fájlt ki követte el nem tudom, talán janugsát kéne kérdezni..... :)

argolance
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.05.04. 19:52

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: argolance »

Hello,
Well, this would be an important question if you had created the xkbasiconf GUI translation?
Whose name is included in the list of translators?
I am not sure to understand and to be understood too! :D
I translated your words in English, then I tried to understand but did I succeed?

I am the creator of the xkbasiconf GUI (as well as the xkbjwmbasiconf one!) for ToOpPy users (native in English), made a translation for French users (it has not been difficult for me!). Somebody made the hungarian one and I would have liked to know the name of this translator to add it in the list that is displayed while clicking on the top/right "about" button of my scripts...

Cordialement.

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: S-kami »

No, the google translator failed... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I can understand your question very well.
I asked the Hungarian people about the hungarian translator's name in order to tell you who was that exactly. I mean the name.
:D

Google's AI translation system is far far far away from approaching human-level accuracy
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Kép

A Janugsa által készített xvkbd verzióban található xvbasiconf.mo fájl készítője nem ismert számomra.
Sorry, Google fordító
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
fichiers xvbasiconf.mo dans la version XVKBD Janugsa par le créateur est inconnu pour moi.
Désolé, traducteur de Google

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: S-kami »

NTamas!

A magyar fájl, a magyar fordítás készítőjének pontos neve kellene, hogy a jobb oldalon kattintható infó menüpontba belekerülhessen a csomag hivatalos fordítói közé.
Gondolom, hogy Janugsa lesz az és a teljes neve kell majd.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Ezt eddig is értettem, azért írtam oda magyarul (a googlival franciául, remélem az jó lett) hogy a kérdéses .mo file készítőjének neve számomra ismeretlen. Azt is odaírtam, talán janugsát kéne megkérdezned, mivel ez a file az ő verzió-átiratában jelent meg először, így elvileg neki tudnia kéne, honnan szerezte ezt be, de lehet, saját mo szerkesztővel ő maga készíthette el, nem tudom....
---------

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Egyébiránt van egy ilyen oldal a neten,
http://tools.konstruktors.com/
ahová felküldtem a kérdéses .mo fájlt, és visszakaptam azt .po ktiterjesztéssel!
Ezt már meg tudtam nyitni a puppyra feltelepített poedit programmal is, de a geany is simán megnyitja, az utóbbi által megnyitott fájl egy részlete ide lett bemásolva, a fejlécben nincsen utalás a kérdéses mo file készítőjére.
Kép

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: xvkb

Hozzászólás Szerző: janugsa »

Who has done the translation of the xkbasiconf GUI? Janugsa.
De készítek egy másik, jobb .mo fájlt.

Látom a következő kiadás xvkbasiconf-0,4 tartalmaz modal opcio.
Oké.

De elég egy XVkbd-hungarian fájl, ez legyen:
https://drive.google.com/file/d/0BzQqec ... sp=sharing
Ez gjuhasz verzió, kijavítva û, Û, õ, Õ betű janugsa által.

Válasz küldése

Vissza: “Rendszer kiegészítők”