Csipesz dokumentumkezelo-gyujtemeny

Az irodai munkához elengedhetetlen szoftverek - Office, PDF olvasó, szerkesztő...
Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Csipesz dokumentumkezelo-gyujtemeny

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Sziasztok, nemreg fedztem fel ezt az irodaszoftvert, csak korabban a pupletem tokeletesitgetese elvette az idomet, hogy alaposabban megnezzem...
A neve IBM Lotus Symphony Office. Ahogy a nevebol is kitunik, az IBM ceg fejlesztette, a weboldalukrol ingyenes regisztracio es 4-5-6 perc turkalas utan le lehet tolteni. Az ubuntu deb csomagokra keressetek ra. Van egy fo-pakk, megy egy soknemzetisegu nyelvi csomag.
Meg nem tudom, hogy mennyire klassz, de hogy erdekes es szep, az biztos. CsipeszPup-on megy szepen, pedig a fuggoseg-detektor egy valag hianyzo fuggoseget sorolt fel... - azert annak sem kotelezo mindig hinni! Megy valami, vagy nem megy - az itt a kerdes :)
Egy rovid tesztet szoktam egy uj irodaszoftveren megtenni: fogom a writer-jet, ott beirom: "ecc-pecc-kimehecc", utana exportalom pdf-be. Ha ezt rendesen megcsinalta, johet. Ez a cucc rendesen megcsinalta!
Hatranya: boduletes a helyigenye! Ha nincs minimum 1gb-os mentesfajlod, meg se probald kitelepiteni!!!
eb3bfc293d.jpg
eb3bfc293d.jpg (63.23 KiB) Megtekintve 3676 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipesz 2014.09.25. 22:17-kor.

kzprog
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.07.05. 16:51

Re: Csipesz dokumentumkezelo-gyujtemeny

Hozzászólás Szerző: kzprog »

Olvasd el a licenc szerződést! jogsértő megosztani a letöltött fájlt (ha jól emlékszem)!
Nem véletlenül kell regisztrálni.

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Csipesz dokumentumkezelo-gyujtemeny

Hozzászólás Szerző: csipesz »

affene... :oops:
A fenti cikkem szerkesztve. Kosz hogy figyelmeztettel!

Válasz küldése

Vissza: “Irodai szoftverek”