VOIP

Szoftverek, alkalmazások - játékok, böngészők, driverek, videó lejátszók, ablakkezelők, témák
ati5
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014.06.17. 11:14

VOIP

Hozzászólás Szerző: ati5 »

Sziasztok !

Tudnátok javasolni egy VOIP kliens alkalmazást ami képes feltelepülni egy retro precise rendszerre , kis erőforrás igényű , és többféle VOIP szolgáltatóhoz jó ?
És az sem lenne nagy baj , ha egyszerűen kezelhető , és telepíthető lenne .

Az ötleteket , és a segítségeket előre is köszönöm !
ati5

Mert befagyott ablakot már láttam , de megfagyott pingvint még soha :D

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: VOIP

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Szia, ati5, en meg ugyan soha nem hasznaltam ilyesmit, de a PPM lehetosegeit vegigprobaltad mar?
Screenshot_2014-10-20_14_00_16.jpg
Screenshot_2014-10-20_14_00_16.jpg (62.38 KiB) Megtekintve 5016 alkalommal

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: VOIP

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Egy VOIP kliens, a ZOIPER
Kép
Nem csak Windows, OSx, és Linux kliens, hanem a mobilokra IOS, Android kliens is a ZOIPER softphone.
Nem csak SIP kliens hanem támogatja a videóhívásokat is.
Ingyenes Zoiper220 verzió linux-ra 6.1MB, alapfunkciók alkalmi, közösségi használatra./nem kell telepíteni, csak kibontani, és az egy darab fájlt futtatni, majd beállítani a beállítanivalókat. Puppy alatt az összes funkciógomb nekem működött, de nincs accountom, ezért a telefonálást nem próbáltam ki.
Kép

Click here for download full Linux verzió.(32-64bit 34MB) /ez a full verzió már úgy néztem, nem csak free, hanem fizetős szolgáltatásokat is magában foglal. Erre azért figyeljetek oda!/
Ez a verzió már telepítős verzió, simán feltelepül a Puppy-ra, -a kicsomagolás után van két (32bit-es és 64bit-es)fájl, ami egyben az installer is- telepít, és uninstall fájlt is létrehoz a telepítési könyvtárba, illetve beírja magát a Puppy főmenüjébe is. A gond ott van, hogy az alul látható képen a program Settings-beállítás pontjára kattintva kifagy a program, legalább is nálam. Ettől még másnál jó lehet.

http://kepfeltoltes.hu/view/141020/zoip ... es.hu_.png

Kép
Kép
Lehet másnál ezzel a full-verziós progival nem lesz kifagyási gond, de én inkább a free verziót ajánlom elsőnek próbálni.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára NTamas 2014.10.21. 16:52-kor.

ati5
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014.06.17. 11:14

Re: VOIP

Hozzászólás Szerző: ati5 »

Köszi mindkettőtöknek a gyors választ , most a hosszú hétvégén teszek is velük egy próbát . Remélem semmi sem jön közbe :D
ati5

Mert befagyott ablakot már láttam , de megfagyott pingvint még soha :D

Válasz küldése

Vissza: “Szoftverek, alkalmazások”