YTFE

Audió és videó vágó, szerkesztő, lejátszó programok, kodekek
tch
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2021.11.30. 17:29

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: tch »

Töltsd le légy szíves az újat és próbáld azzal, abban megint errorozni fog a tálca ikonnal.

Van tálcád? Légy szíves lőj egy full screenshotot az asztalodról, szeretném látni, hogy van-e tálcád, mert ha nincs, akkor lehet, hogy azért errorozik a tálcaikon.

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: janugsa »

El kell mennem, csak este 7 után tudom folytatni

tch
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2021.11.30. 17:29

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: tch »

Oké. Akkor este légy szíves szedd le ezt: http://oscomp.hu/depot/ytfe-1.19.3-beta ... 86.gtk2.xz

És ezzel próbáld, az indítást is, a kilépést is, mindkét hibaüzenetet leokézva, hogy mit ír ki a terminálba. És kérnék egy full screenshotot az asztalodról, mert látnom kéne, hogy van-e tálcád.

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: janugsa »

Tehát ezzel indításnál ok-zni kell kilépésnél abort-ozni kell, úgy mint a többi rossz esetén.
ytfe5.tgz
(1.29 KiB) Letöltve 63 alkalommal.
Képenyő kép.jpg
Képenyő kép.jpg (147.67 KiB) Megtekintve 827 alkalommal

tch
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2021.11.30. 17:29

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: tch »

Nem abort a másodiknál; írtam, hogy azt is leokézva, hogy tovább folyjon a futás.

Egyébként, ahogy nézem, van tálcád, szóval nem értem, hogy miért nem tudja megjeleníteni a tray ikont... Eddig megjelent? Mióta van ez az induláskori hibaüzenet, melyik verzió óta?

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: janugsa »

Akkor ikon jelenne meg a tálcán, a hangszoró ikon környékén? Háát nem is tudom, hogy volt e ilyen valaha. Majd mag kell néznem egy jó esetén.

Nem tudom mióta csinálja, régóta. A számomra fontos puppykon jó volt, ezért nem foglalkoztam vele.

Tehát indítsam, ok. Leállítsam ok (illetve nem áll le), és ekkor másoljam.

Pár perc múlva...
Megnéztem a kicsi gépemen. És ott van ikon. Ytfe v1.19.0 gtk2. Slacko 5.8.10 puppy.
Azon a gépen

tch
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2021.11.30. 17:29

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: tch »

Nem értem, itt miért nincs, működnie kéne itt is. De sajnos nem tudom kideríteni, mert csak annyit köpött vissza, hogy access violation, azzal meg nem megyünk semmire.

Mindegy, megcsinálod akkor a logot? Mindkét hibaüzenetre OK-ét kéne nyomni és aztán copy.

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: janugsa »

Küldom:
ytfe6.tgz
(1.15 KiB) Letöltve 64 alkalommal.

tch
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2021.11.30. 17:29

Re: YTFE

Hozzászólás Szerző: tch »

Oké, megvan mi a baja kiszálláskor. Az, hogy mivel induláskor bedöglött a tray ikonnál, ezért nem hozta létre a thread-eket, ennek megfelelően leállítani se tudja őket. Tehát, ha a trayikonnál nem döglik meg, akkor ott se fog, ezért működött neked mindkettő, amikor a debug üzeneteket beleraktam.

Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy egyes rendszereken a tray ikon megjelenítése access violationt csinál; én ott már az LCL-t hívom és nem látok bele, hogy mi a bánat baja van. Marad a trayikon kirakásának sikertelenségről szóló üzenet, csak ezt már én rakom ki és nem az lesz rajta, hogy feldőltünk, mint fél disznó az ólban, hanem az, hogy cannot add tray icon.

Köszi a helpet.


Válasz küldése

Vissza: “Multimédia”