Az ami Online Puppy

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: NTamas »

azami írta:Van/készül az is :http://azamionline.blogspot.hu/
Úgy gondolod a kutyát nem érdekli hogyan épül föl :roll: :?:
Nem ezt írtam!!!
Azt írtam, ne szemeteld össze a topicot!
Nyiss új altopicot a Súgódnak, és, ha szükségét érzed, akkor az elkészült művednek az elkészítési fázisait, és egyebeket -hogy épül föl- is ott tedd közzé!
Ha így folytatod, lassan áttekinthetetlenné válik az általad nyitott az ami online puppy topic. Remélem így már érthető voltam!!!

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: azami »


azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: azami »

A mostani puppyikkal eléggé meggyűlt a bajom és véletlen megint ránéztem erre a két változatra.
Szépen bejönnek csak az a gondom hogy nincs Nett, pedig azt írja ki hogy van :roll: böngészőben viszont nincs.
Szóval hogyan lehetne egy újabb kernelszámú Linuxból át tenni a drivereket?

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Ezt nem értem.. - hát régebben ugyanezekkel a változatokkal még volt net???
Egyébként a legújabbakkal való bajmeggyûléssel egy cipõben járunk... nem véletlen, hogy én is a régebbi pupletjeimet fésülgetem, egyelõre nincs kedvem vadiúj, alig érthetõ, remasterelhetetlen, f*s progi-ellátottságú 64 bitesekkel kínozni magam. Némelyik új quirky-verzióban az eddig jól bevált és közérthetõ módon még menteni sem lehet! - röhej.

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: azami »

Új Hp laptop van most, amin készült az meg egy Dell volt.
Ehhez a 4.1 fölötti kernelekben van driver :(

A mostani Puppyk annyira sok függőséget hagynak ki egy-egy szoftver telepítésénél hogy nincs kedvem küzdeni napokat.

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Az ami Online Puppy

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Sajnos csak osztani tudom a véleményeteket, bár én még kicsit reménykedek az új Slacko Puppy 64 bit 7 -es kiadásban, viszont már én is jórészt Sparky linuxot használok, hiszen semmit nem kell hozzárakjak és minden benne van, de akár az MX 16 -ot vagy a Manjaro linux -ot is mondhatnám, ezekkel nekem semmi gondom nem volt, bár azért a manjaronak voltak fura dolgai, de az ugye egy viszonylag új disztró és elég gyorsan jönnek a javítások is, hiszen elég komoly a közönsége és a közössége, most is amúgy a 64 bites Sparky alól írok.
Nyilván, mivel én annak idején még debiannal kezdtem, nekem ez közel is áll a szívemhez.

Nagyon elszomorít, hogy ilyen rossz irányba ment el a puppy és erre még a mai nappal behalt a murga fórum is...
Én is a Tahr és Precise alapú pupletekre esküszök leginkább.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”