Studio 13.37 2.4 slacko pupplet

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
willy36
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2017.05.16. 18:43

Studio 13.37 2.4 slacko pupplet

Hozzászólás Szerző: willy36 »

Sziasztok !
S-kami kérésére pár képpel illusztrálva megmutatnám 5 perces tapasztalatomat a Studio 13.37 2.4 slacko puplettel. Igazából csak a felszínt érintettem, szakmai szempontból nem tudok érdemlegeset hozzátenni. Én kezdő amatőr puppy-s vagyok, így konyhanyelven fogalmazok, ahogy egy háziasszony foglalkozna vele. klikk és megy vagy nem megy.
A szokványos telepítés után egy nagyon szép felületet ad, tiszta MacIntosh feeling.
Kép Amint látszik egy netbook processzorát alapból megdolgoztatja nyugalmi állapotban is, ha jól sejtem a Cairo menu-je az egyik ludas :). A RAM-al jól bánik, később sem ugrott meg. A net beállítása meg a kezdő lépések azonosak a megszokottakkal. Első negatív dolog, a Firefox nem frissül csak a képen látható verzióig
Kép. Ezen puppyban csak eddig lehet frissíteni alapból ?
A Cairo nagyon tetszik, máshol is kipróbálom, ha nem gyötri agyon a kis gépemKép.
Ami nagyon tetszett még az a Shutdown menű Kép. Rengetek funkciót tudtok elérni még onnan is.
Még pár gyors kép ami nem szorul magyarázatra, aki ismeri a programokat tudja mihez kellenek :) Én még csak most nézem őket...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Studio 13.37 2.4 slacko pupplet

Hozzászólás Szerző: S-kami »

A firefox nem is fog, csak az ESR verzió, ami ilyen régi kiadásokhoz lett készítve.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Studio 13.37 2.4 slacko pupplet

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Nocsak nocsak....
Kép
Az értelmes és használható videó editorokból igen jó lett a felhozatal ebben a verzióban!

Avidemux2
Cinelerra
Kdenlive
OpenShot

Sőt még egy képernyő screen recorder is akad a tarsolyban...... :)

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”