Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
willy36
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2017.05.16. 18:43

Re: Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Hozzászólás Szerző: willy36 »

Köszönöm a gyors válaszokat.
Most nézem, ezen a helyen van freeoffice 2008 és 2012 text file. Ebben van a regisztráció. Működik, nem tudjátok ?
https://yadi.sk/d/hxpBWlViFRCeN

kros54
Adminisztrátor
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2014.06.17. 07:01
Kapcsolat:

Re: Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Hozzászólás Szerző: kros54 »

@willy36, kipróbálod - és ha megy, örülsz...
***
A szokásos és nyilván unalmas sztori: gondolom, egyelőre, mégis maradok a Precise pupletnél...
RAm-ban, beállí*tásban, ezen ócska, kukaszökevény géphez *(a hosszú íhez ALT GR+j kell, amit sokszor kihagyok...) valószinű, hogy ez a legjobb...
Ebben is megnyitottam a próbafájlokat (hasonlókat persze már igen sokszor, nem kevésszer ezzel mentem dolgozni!) és az ebbe szerelt Softmaker Office - nem keverendő össze a FreeOffice-szal - simán és pont úgy nyit, mint az MS Office.
capture25235.png
capture25235.png (44.96 KiB) Megtekintve 2751 alkalommal
Belemásoltam a .wine... könyvtárba a sumatra.exe fájlt, s azonnal tudja, mi a dolga. Ez a hétköznapi királyság.
Elővettem más, régebbi pupletet is, nem győzött meg még jobban egyik sem.
Viszont egy kicsit fel is dobott: végre olyasmivel foglalkoztam, ami érdekes, ami érdekel, s ahogy tapasztalom, mások is velem tartottak -tartanak ebben a kissé bolondos de amúgy mégiscsak komoly kereső munkában...

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Hozzászólás Szerző: Asterix »

willy36 írta: 2018.07.17. 20:09 Köszönöm a gyors válaszokat.
Most nézem, ezen a helyen van freeoffice 2008 és 2012 text file. Ebben van a regisztráció. Működik, nem tudjátok ?
https://yadi.sk/d/hxpBWlViFRCeN
A 2008-as müködik rendesen, én a Puli 6.2 -ön használom USB-n :lol: és a FatDog64-721-ben!

janugsa!

"Nincs mentésfájl, helyette adrv.sfs fájlba ment."

A "film" miért nem ezt mutatja be? Hogyan, miként? :?:

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Erősen Off!
krosz54!
Nézve a képet, arra az elhatározásra jutottam, hogy az 1969-ben igénybevett, azóta érintetlen panel lomos helységet még a nyár végén rendbe hozatom! Nem én. mert akkor ezt is, azt is sajnálnám kidobni, de ennek véget kell vettni :!: Ki megyünk a Mályi-tóra egy hétre, ezalatt a két emberkém kitakarítja és rendbe teszi (glettelés,festés és járólapozás) a lomost! Csak így lehet rendesen megoldani! Eleget hallgattam az asszony sirámait már miatta, de azért az üres tojástartót Ö is oda dobja! :D

willy36
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2017.05.16. 18:43

Re: Milyen/melyik program kell feltétlenül egy pupletbe?

Hozzászólás Szerző: willy36 »

Köszi Asterix, ha hazaérek, leLkesen nekiugrok :)

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”