Gyermek Puppy karácsonyra

Pupletek, Új puppy változatok, veruiók, ISO fájlok,
azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: azami »

Elkészült a magyar változat!
Tahr 6.0.2 kernel 4.0.1 Pae 32bit.
oflinejatek.jpg
oflinejatek.jpg (118.26 KiB) Megtekintve 6821 alkalommal
Először is köszönöm a segítséget, ne haragudjon senki kinek ötlete vagy egyéb hozzászólása kimaradt, vagy nem lett beépítve.
Amit nem sikerül elérnem de nagyon akartam a 2 klikkes programindítás, remélem kevés bosszúságot okoz. :)
Gyerek Puppynak készült de felnőtt-gyerek lett belőle, keresgélés közben sajnálod kidobni valamelyik játékot ha azt úgy gondolod hogy jó (az ember gyarló) :)
Egy olyan válogatás nagy falat nekem ami csak gyerekeknek szól ezt egy tanár embernek kell összeállítani ezt be kellett látnom
Sok filmet is letöltöttem de szerzői jogok miatt nem akartam a fórumot kellemetlen helyzetbe hozni így kimaradt.
Kimaradt még több jó ötlet de nem akartam hogy online legyen.
Az szerettem volna elérni hogy indítja a szülő a rendszert és a gyerek nyugodtan játszhat nem tesz kárt sem magában a netröl rázúduló szeméttől, sem a szülő által használt rendszerben.
A meghajtó és mappaelérést ezért korlátoztam, persze egy szülő hamar megtalálhatja a keresett mappákat ha egy picit ért a rendszerhez.
Van oktató,kirakó fejtörő jellegű játék, van amit egyedül de van amit párban is lehet játszani. remélem ezért jól el lehet vele szórakozni, ha csak a játékok mellett megjelenő reklámanyagot megspóroltuk sokat nyertünk úgy játék gyorsaságban mint rendszer szemetelődésben.
Az swf fájlokat külön csomagban is felteszem hogy ha akar valaki válogatni ne keljen külön letöltögetni.
Szórakozzatok jól akinek van gyerekkel, unokával kellemes karácsonyt mindenkinek.

https://drive.google.com/file/d/0B0ivZX ... VGcTg/view

NTamas
Hozzászólások: 1875
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Mindenki nevében köszönettel tartozunk a munkádért, én remélem, hogy sikere lesz minden gyerek(felnőtt) körében.
Jómagam őrült takarításba kezdek, hogy legyen annyi helyem a merevlemezen, ahová el tudom tenni, addig, amíg ezt az öreg masinát egy frissebbre nem tudom kicserélni. Ugyanis ezen a koros gépezeten eddig semelyik Tahr Puppy nem indult el, ezért nem is vállalkoztam a tesztelésre.
Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!
NTamas.

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Üdv!
4 és fél nap!! Hurrá!
Most töltöm le az iso-t. Megtekintjük, véleményezzük!
Más!
NTamas!
"Ugyanis ezen a koros gépezeten eddig semelyik Tahr Puppy nem indult el"
Megtennéd, hogy pontosan leírod a gépedet,hátha találunk megoldást! :idea:

kzprog
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.07.05. 16:51

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: kzprog »

NTamas
A "puppy" itt van elásva: "Tahr 6.0.2 kernel 4.0.1 Pae 32bit."
Ha ki tudnád cserélni a kernelt NonPae-sra, akkor alighanem menne.

Asterix
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2015.07.11. 08:55

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: Asterix »

Üdv!
A jobbik AMD-APU-s gépen USB-ről indítva simán felállt a rendszer, majd az AMD driver telepítése után már full-hd felbontás van.
Úgy nézem minden mükszik benne a már említett 3 játék kivételével, azok nem szeretik az AMD-APU párost.
capture11596.jpg
capture11596.jpg (490.43 KiB) Megtekintve 6803 alkalommal
capture23566.png
capture23566.png (743.89 KiB) Megtekintve 6803 alkalommal
végül egy szolid:
capture6528.png
capture6528.png (876.7 KiB) Megtekintve 6803 alkalommal
Gondolom a P4-es nvidiás gépen minden rendben lenne!

Egy kérdés: a tray-en levő hangszóró (hangerő) ikonjának a színét hogy tudom megváltoztatni,mert a mostani fekete nem igen látszik a sötétkék hátteren?

NTamas
Hozzászólások: 1875
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Pl. nyomj a hangszóró ikonján egy jobb egérgombot, hátha kapsz egy ilyen menüt........
Kép

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: azami »

Nálam csak a téma átállítása segített ezen.....

emil74
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.12.20. 10:27

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: emil74 »

Az ibiblio-n fenn van a 6.0.2-es 3.14-es kernel-el. pae-non pae is,probáld ki azt,esetleg,én is azt használom.

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: azami »

emil74 írta.
Az ibiblio-n fenn van a 6.0.2-es 3.14-es kernel-el. pae-non pae is,probáld ki azt,esetleg,én is azt használom.
Nem figyelted a kérdést.... :D

A Murga megint átpakolt a játékok közé :roll: ugy néz ki nem mindegy mit tesz az ember egy Puppyba :lol: :o :(
Csak abban bízom hogy a következö Chrome Lite nem a böngészök közt köt ki... :D :D :D :!:

NTamas
Hozzászólások: 1875
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Gyermek Puppy karácsonyra

Hozzászólás Szerző: NTamas »

azami írta:Nálam csak a téma átállítása segített ezen.....
Én, mint a fenti képen is látszik, lecseréltem a Precise 571 Lite-ben lévő, gyári Retrovol-t, erre a verzióra:
Kép
Na, ebben van az az általam említett jobb egérgombra feljövő kis menü, amiben lehet az ikon színét cserélgetni, szint váltani, nálam éppen világos zöld a színe a hangszórónak! A beállító menüben van Opacityszabályozó is!
Kép
Precise 571 Lite-n kívül jó még az X-Precise verziókhoz, a slacko-hoz, talán a Tahr verziókon is működhet, próba-szerencse.
Sajnos az nls-pet-ben nincs benne a magyar nyelv, így ez angol marad, tehát ha váltunk, előtte jól memorizáljuk be a Retrovol menüpontjait, működését, nem vészes a dolog, nekem 59 éves fejjel is megy.... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NTamas 2015.12.23. 18:50-kor.

Válasz küldése

Vissza: “Pupletek”