Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Totál hétköznapi témák, ötletek, tutira nem linux és nem PC

Moderátor: S-kami

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: csipesz »

https://mega.co.nz/#F!NIsWgJQK!RPRoDIz1d991YV7D356FAQ
:)
(Lehetõleg)boldog karácsonyt mindannyiótoknak!

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Kép

Avatar
KuLuSz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2014.06.17. 21:19

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: KuLuSz »

Ünnepes kellemeket mindenkinek . :)
-<(].K.u.L.u.S.z.[)>-
-----------------------------------------------
Elérhetőségeim: Angol irc csevegő, (reg mentes) Discord, YouTube

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Olvasni szerető tagjainknak egy kis plusz meglepi E-book csomag, talán elég lesz az ünnepek alatti olvasni vágyóknak.
E-book-könyvek epub, pdf és prc formátumban.
Jó olvasgatást!

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Köszi, le is szedtem, valóban szép kis gyűjtemény, viszont benne maradt a SIP beállítás...
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Avatar
watcher
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.06.17. 07:16
Kapcsolat:

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: watcher »

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Kiskarácsony, nagykarácsony angyal csókja rátok szálljon.

Hozzon nektek minden jót, nem csak almát, mogyorót.

Boldogságot, békességet, szívből jövő melegséget!
Csatolmányok
eredetilead9418.jpg
eredetilead9418.jpg (20.69 KiB) Megtekintve 5350 alkalommal
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: NTamas »

S-kami írta:Köszi, le is szedtem, valóban szép kis gyűjtemény, viszont benne maradt a SIP beállítás...
Igen, az véletlenül benne maradt, de nem baj,mert nyilvános anyag, egy beállítási segédlet, amit a szomszédomnak a Zoiper progi miatt töltöttem le, valahogy bekeveredett az e-book-ok közé, most már ott is marad, hátha valakinek még jól jön egyszer, ha már így alakult.
Igen, szép kis csomag, igyekeztem mindenből belecsempészni egy kicsit, és itt van a csomag folytatása is, az E-book-2.zip csomagban ma a pdf könyvek viszik el a prímet méretileg is, de a prc-ben van egy meglepi csomag a Rowling-Herry Potter rajongóknak, illetve a viccet és a humort értőknek a Rottring-Heri Kókler könyvek okán. Az e-pub-ba mindössze egy Isaac Asimov - Encyclopedia Galactica csomag került be, kiegészítve a tegnapi csomagban benne lévő Asimov könyveket.

kzprog
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.07.05. 16:51

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: kzprog »

Csipesz fórumtárs monstrum gyűjteményét letöltötte valaki egyben? Csak azért kérdem, mert nekem már 3-szor szakadt meg kb. 1GB-nál.
(A cél az lenne, hogy letöltés után DVD-re írom és a merevlemezről törlöm.)
Érdemes v.milyen letöltésvezérlővel próbálkozni, együtt tud működni a letöltött firefox kiegészítővel?

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Olvasni szeretõ fórumtársaknak, karácsonyra.

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Szia, kzprog, én mindig csak azt tudom ajánlani, hogy megáról töltéshez legalább ideiglenesen, de használj chromiumot, így lecsökkented a kudarcélmények számát minimálisra... Azonkívül: köszönöm, hogy kitüntetted érdeklődéseddel a gyűjteményemet, és ezzel kapcsolatban szeretnék kérni tőled valami fontosat: kérlek, jegyzeteld, mely könyvek nem voltak hajlandóak lejönni onnan többszöri nekifutásra sem, ugyanis egy másik gyűjtéssel, egy zenetárammal kapcsolatban már találkoztam sajnos olyasmivel, hogy néhány mp3 feltöltésem sérült volt... de! az olvasnivaló-táramhoz létesítettem egy "mirror"-t! - tehát ha a megáról - remélhetőleg csak nagyon ritkán, de nem akarna "az istennek se" lejönni egy-egy darab könyv, szépen kérlek, írd fel őket és juttasd el hozzám a listát mondjuk, priviben... Én ezeknek a feltöltését a megára meg fogom ismételni, úgy, hogy a solidfiles-os biztonsági tükörmásolatból megszerzem ezeket.
Egyesekben felmerülhet a kérdés, hogy nem lett volna-e célszerűbb ezt a solidfiles-os hozzáférést megadnom? - nos, azért nem, mert APRÓ FÁJLOK TÖMEGEINEK LETÖLTÉSÉRE csak a megás tároló alkalmas, ugyanis a solidfilesen nem létezik olyan, hogy letöltendő fájlok csoportos kijelölése! Egyesével meg igen hosszú időt venne igénybe a solidról ezen rengeteg könyv egyenkénti letöltése - itt könyvek ezreiről van szó - csak az átnézésük, helyesírásihiba-javításuk, egységes(pdf) formátumba konvertálásuk 3(!) évemet vette igénybe. Ez annyit jelent, hogy ugyanezzel az olvasnivalóval a szemfülesebbek találkozhatnak ugyan a neten(7000 könyv torrent vagy ilyesmik), de ilyen rendezett formában SOHA ÉS SEHOL.

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”