Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Magyar nyelvi csomagok, fájlok, honosítással kapcsolatos fórum
Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: S-kami »

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy az újonnan fordított, magyarított alkalmazásokat, scripteket ossza meg velünk, hogy mások is letölthessék, nyilván a rendszernek megfelelő topicban.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Rendben. Ez itt az én legfrissebb harácsolásom :) :

http://www.solidfiles.com/d/bd49dc2ec3/ ... temeny.ZIP

Figyelem: ez nem *.pet. A Te belátásodra van bízva, mit helyezel be e cuccok közül a rendszeredbe és mit nem.
Az elérési utak magukért beszélnek - nagyon sok féle ablakkezelõt támogat például.

Akad közte egy nem túl profi saját munka is, ez a guvcview ékezetek nélküli, kb 80%-os magyarítása...

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: S-kami »

óóó!

szuper!
köszönöm a többiek nevében is!
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

rakanishu
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.01.10. 11:21

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: rakanishu »

Kedves Csipesz! Az általad készített magyarítás-csomagot használnám, de a rendszeremben lévő archiverek nem kezelik! :o (az Xarchive 0.2.8-6 egyáltalán nem lát bele az archívumba, a PeaZip 3.6.2 ki is írja, hogy "non-readable"!) Mindez Slacko 5.7 non-PAE alatt. Kérlek, jelezd, milyen progival készítetted a csomagot! Köszi/üdv! :)

ati5
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014.06.17. 11:14

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: ati5 »

Fiuk!

Ide is bemásolom a chromium topichoz írt megjegyzésem , hátha van megoldás .

Köszi előre is !



Re: Chrome

HozzászólásSzerző: ati5 » Tegnap, 10:01
Nem éppen közvetlen kapcsolódik a témához , de talán mégis csak....
A főoldalon lévő chromium böngészőt nem lehetne lecserélni egy magyar nyelvű verzióra ?
Nekem pl csak a hiányzó angoltudásom miatt kellene olykor a google csodája , mert beállítható hogy alapból fordítson oldalakat . Na de ez a magyar oldalakat akarja mindenáron angolra fordítani . Meg különben is , csak elkéne oda egy full magyar verzió szerintem . Aki tudja nem fordítaná le , és tenné fel ? Aki idelátogat mondjuk az első puppyját csinálja épp , biztosan örülne neki .
Köszi előre is !
ati5

Mert befagyott ablakot már láttam , de megfagyott pingvint még soha :D

rakanishu
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.01.10. 11:21

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: rakanishu »

Szia!
Én úgy tapasztalom, hogy a Chrome alapú böngészők (Chromium, Iron stb.) telepítéskor automatikusan a billentyűzet nyelvi beállításához igazítják (honosítják) magukat, attól függetlenül, hogy mondjuk az általad használt Puplet (Puppy Linux) éppen nem magyar, hanem angol.
Ezek a böngészők huszon-harminc nyelvi fájl-lal érkeznek, köztük a magyarral, ezért meg tudják ezt oldani minden különösebb felhasználói erőfeszítés nélkül.

Ebből következik, ha angol nyelvű puplet-ed billentyűzet kezelését a (frugal vagy full-os) telepítést követően nem állítottad át magyarra, akkor a Chrome angol nyelvi fájlt fog használni.

üdv!

Avatar
csipesz
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:02
Tartózkodási hely: Isaszeg

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: csipesz »

Szia rakanishu! Te milyen rendszert használsz, ami nem tud benyúlni egy zip fájlba???
Mert pl. az alap 5.7.1-esek szerintem lazán ki kell tudjanak bontani rarból, zipbõl...

rakanishu
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.01.10. 11:21

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: rakanishu »

szia Csipesz!
most éppen Slacko 5.7-et használok, de csak pár napja, mert vinyót cseréltem és épp' ez a puplet akadt a kezembe (egyébként Precise-eket szoktam leginkább mostanában)... igazad van, én is ahhoz vagyok szokva, hogy zip-eket, rar-okat az Xarchive meg a PeaZip helyből gond nélkül kezel, de most ez nem így van.

asszem a végén Wine alatt, szégyenszemre, valami vindózos zipperrel fogom megközelíteni a kérdést... :(

de, azért ez mégiscsak elég furcsa... :)

üdv és köszi!

U.i. : vindóz alatt van olyan, hogy pl. a v3.2-es WinRar-ral létrehozott "zip" archívumot a haverom valamilyen vindóza nem kezelte. valszeg valami kompatibilitási anomália miatt. itt, a Slacko esetében valami ilyesmi lehet...

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Precise 5.7.1 nyelvi csomag

Hozzászólás Szerző: azami »

Mivel a zip szabványos tömörítési eljárás, ezért bármely rendszeren bármely arra készült program képes kibontani ha rendelkezik a dekódolóval,
Hiba lehetőség: nincs dekódoló, vagy sérült a fájl.

Válasz küldése

Vissza: “Magyarítás, nyelvi fájlok”