Kodi 16.1

Audió és videó vágó, szerkesztő, lejátszó programok, kodekek
NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Kodi 16.1

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Kodi 16.1

Azt hiszem, ezt a Media Center jellegű alkalmazást senkinek sem kell már bemutatni, annyira közismert.
Régebbi verziói pet csomagként, és sfs ként is elérhetőek a puppyhoz,(voltak) az újabb verzióból, illetve ennek elődjéből sfs csomagok jöttek, de a murga-n találtam a legújabb verzióhoz pet kiterjesztésű csomagot is, (tahr puppyhoz ajánlva!) van ott mellette sfs is, ha az kellene valakinek.A pet csomagból van 32 bites is, és (elvileg, mert a csomagnévből viszont a 64 bitre való alkalmasság nem derül ki egyértelműen, bár a cikk ezt sugallja)64 bites is.
A Murgas fórumszál:
Kodi 16.1 pet available for tarhpup 64
Rögtön az indító hozzászólásban ott a 64 bites ophoz ajánlott pet csomag linkje, kissé lejjebb pedig a 32 bites pet, és sfs verzió linkje is megtalálható.

Ez utóbbit ide is belinkelem, hátha kell netán valakinek.
Kodi Jarvis 16.1 tahrpup 6.0.5 32bit
PET:
https://mega.nz/#!6UImlDCK!C95IflXTa1nz ... HxglcJm-rs
SFS:
https://mega.nz/#!ucgVlb4Q!b0ysOuIDwlwo ... puLftpiDRA

Ja, igen, a 32 bites Kodi-16.1 pet csomag szépen muzsikál a tahrpup 6.0.5CE verziójú puppy linuxon is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NTamas 2017.05.02. 11:03-kor.

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Kodi 16.1

Hozzászólás Szerző: NTamas »

A mai Murga-n való barangolásom közben találtam ezt az új Kodi pet verziót, igaz, a készítője 64 bites puppy-n próbálta, (vagy esetleg azon is készíthette? -ez nem derül ki a cikkből egyértelműen) de gondolom én, elvileg a 32 bites rendszerekre is feltehető ez a csomag.
Innen lehet letölteni: Kodi 17.1 pet

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Kodi 16.1

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Az elmúlt, napok hetek neten terjedő fertőzései miatt a Kodit is javítani kényszerültek, a friss, 17.2-es pet verzió innen tölthető le. -murgas link-
Ez már a kiírás szerint elvileg tartalmazza a subtittles sérülés elleni javítást is. - Fix for subtitle .zip files vulnerability -
A linkelt oldalon alatta megjelent egy másik bejegyzés is, a hivatalos Kodi oldal linkje, ahol az újabb, javított 17.3-as verzióról írnak, -innen letölthető a hivatalos, Kodi féle Linuxos verzió.

Válasz küldése

Vissza: “Multimédia”