Szerkesztők

Audió és videó vágó, szerkesztő, lejátszó programok, kodekek
Avatar
KuLuSz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2014.06.17. 21:19

Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: KuLuSz »

Csináltam 1 fordítást a PawdioConverter-ből . Ez egy audió fájl konvertáló program. Támogat nagyon sok fájlformátumot , de pl az mp4-t nem találtam meg benne :D . Használja mindenki egészséggel. A csatolmány egy pet csomag !

Figyelem : A CSOMAGOT NEVEZZÜK ÁT PET KITERJESZTÉSŰRE .

LINK : pawdioconverter-1.2_HU_v2.tgz
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára KuLuSz 2015.01.08. 10:14-kor.
-<(].K.u.L.u.S.z.[)>-
-----------------------------------------------
Elérhetőségeim: Angol irc csevegő, (reg mentes) Discord, YouTube

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Kulusz!
Ha az eredeti 1.2-es verzióhoz képest -bontsd ki az eredeti pet csomagot UExtract-al, láthatod- te a hu-s verzióban megszüntetted a könyvtárszerkezetből a Media nevü alkönyvtárat, az eredetiben lévő pawdioconverter fájlt megszüntetted, az eredeti main filét eltüntetted, illetve azt egybeolvasztottad/átnevezted pawdioconverter fájlnak, de ezen file végében ezt a sort benne hagytad, benne a hivatkozást/útvonalat a megszüntetett Media alkönyvtárra:

if [ "`echo "$PAWDIOGUI" | grep CONVERT-NOW`" != "" ]; then
/usr/local/apps/Media/PawdioConverter/pawdioconverterexec &
exit 0
fi
azt a pirossal jelzett, és a te hu-verziódban eleve nem is létező Media alkönyvtárnevet nem kéne onnan kivenni?

és ebben a hbox bejegyzésben is ott maradt a Media könyvtárnév, így a help.html bajosan érhető el.....hiába akciózol...tovább már nem néztem!
<hbox>
<text>
<label>Segítség szükséges ?</label>
</text>
<button>
<input file stock=\"gtk-help\"></input>
<label>Segítség</label>
<action>$BROWSER /usr/local/apps/Media/PawdioConverter/help.html &</action>
</button>
</hbox>

Az eredetiben eleve nem is volt /usr/bin/ffmpeg file!
Mondjuk tehettél volna bele frissebbet is, mert ez, ami benne van az eléggé régi, 2007.októberi, még jó, hogy megemlíted, mindenki mentse el a saját, feltehetően újabb, és nagyobb fájlméretű, verziójú kódolóját.... :o

Ebben a feltehetőleg módosított -Pawdioconverter-1.2-v1.pet 11.38Kb March 14 2009- verzióban, még nem néztem bele tüzetesen, csak kibontottam, nos ebben is benne van a Media nevü alkönyvtár, és ebben sincs az /usr/bin/ffmpeg bináris file, csak magában a progran/audio/-ban egy ffmpeg szövegfile.

Viszont ebben a verzióban, -pawdioconverter-0.6.pet 8.0 KB- már, vagy még nincs Media alkönyvtár.

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: azami »

Míg a "helyzet" tisztázódik a Vlc erre is alkalmas ;) :D

Avatar
KuLuSz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2014.06.17. 21:19

Re: Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: KuLuSz »

Igen jól látod a dolgot , a main szkriptet átneveztem pawdioconverterré. Néztem direkt a szkripteket hogy tartalmazzák-e a main szkriptre való átirányítást , és nem használja egyik sem . Könyvtárat nem töröltem a pawdio könyvtárából . Az történt ugyanis hogy a pawdio egy alkönyvtárban volt , aminek nem láttam értelmét , ezért kihúztam a local könyvtárba. A szkriptben 2 helyen szerepel ezaz alkönyvtáras sztori , majd javítom :). Köszönöm hogy jelezted a hibát .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KuLuSz 2015.01.08. 09:35-kor.
-<(].K.u.L.u.S.z.[)>-
-----------------------------------------------
Elérhetőségeim: Angol irc csevegő, (reg mentes) Discord, YouTube

Avatar
KuLuSz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2014.06.17. 21:19

Re: Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: KuLuSz »

Kész is van . Ki vettem belőle az ffmpeg kódolót . Beállítottam a könyvtárakat. A terminál ablakot kikapcsoltam. Remélem így már jó lesz.

MJ.: A CSOMAGOT NEVEZZÜK ÁT PET KITERJESZTÉSŰRE .
Csatolmányok
pawdioconverter-1.2_HU_v2.tgz
A CSOMAGOT NEVEZZÜK ÁT PET KITERJESZTÉSŰRE .
(11.2 KiB) Letöltve 249 alkalommal.
-<(].K.u.L.u.S.z.[)>-
-----------------------------------------------
Elérhetőségeim: Angol irc csevegő, (reg mentes) Discord, YouTube

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Szerkesztők

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Köszönöm szépen a gyors reagálást!
Természetesen a magyarítást is !!! ;)

Válasz küldése

Vissza: “Multimédia”