Skype

Böngészők, üzenetküldők, levelezők, stb...
NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Skami!
A Skype-hez tedd fel a programhoz kellő függőségi -ibmagic1_5.11-2+deb7u3_i386.deb- csomag, innen!
Utána az skype-ubuntu-precise_4.deb csomag helyett használhatod erről a linkről a skype-4.3.0.37-wheezy.sfs csomagot, -célszerű lenne a pulseaudiós pet-csomagot is megcserélni az itt fenn lévőre!- majd belépve a Skype Sound beállításába, ezt kell/fogod látni.
http://kepfeltoltes.hu/view/140819/capt ... es.hu_.png
Ekkor már tudsz hangot kipróbálni, a próbahívásban, sőt a program indulásakor is már kell lennie a megszokott indítási hangnak.
Magyarázat itt, nem szakszerű, de a lényeg benne van.

Avatar
S-kami
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2014.04.16. 12:54
Kapcsolat:

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: S-kami »

öö, köszi, de nekem így is ment hibátlanul a próbahívás is, minden.

nekem személy szerint nem kell skype, csak kipróbáltam már, hogy mi miatt van ez a nagy mizéria.
Puppy linux ! Mert megérdemlem !
Gyertek fel a csetre ! Katt ide a csevegéshez: https://discord.gg/9pm6rTfG5s

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: azami »

Nem vagyok egy Windows rajongó (de nem is utálom, csak ritkán használom) most érdemelnek egy nagy piros pontot:
http://pcforum.hu/hirek/16709/Mostantol ... ozott.html

ati5
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014.06.17. 11:14

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: ati5 »

Én sem vagyok win rajongó , sőt..... , de most ott a pont . Nekem mint nyelveket nem beszélő embernek ez nagy csoda .
Lehet hogy tényleg eljutunk a sci-fi világába ?
ati5

Mert befagyott ablakot már láttam , de megfagyott pingvint még soha :D

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: azami »

Lehet hogy tényleg eljutunk a sci-fi világába ?
Attól függ honnan nézed, lehet már ott is vagy :o :D

azami
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:25

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: azami »

Telepítési problémák elleni alternatíva :D : http://hvg.hu/tudomany/20150617_skype_h ... szobol#rss

Pett
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.05. 16:06

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: Pett »

Sziasztok!

Puppy 3.8.3.1-et használok, amin egyszerűen képtelenség elindítani a Skype-ot. Próbáltam már rengeteg féle változatot, legutóbb NTamas és az Oscartalks által módosított Skype-ot. Sajnos addig sem jutok el vele, hogy egyáltalán elinduljon. A webes felületet is próbáltam, ott meg csak a fejlécet jeleníti meg, alatta csak a nagy fehérség. Mi lehet probléma?
PIII 800-as Ipaq gépem van, ha ennek esetleg van jelentősége. Bár hozzáteszem, annak idején, amikor még Ubuntut használtam, és nem volt ez a Pulseaudio kavarás, gond nélkül futott a Skype.

janugsa
Adminisztrátor
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2014.06.28. 00:17

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: janugsa »

Webes felületet kipróbáltam, 800MHz CPU-val nekem is ugyanolyan rossz.
Erősebb gépen jó.
A skype 4.3 rendszerkövetelményeknél írják hogy 1 GHz kell.
Mintha a murga fórumon írnának skype 2.2 átalakításáról. Lehet hogy az megy gyenge gépen is?

Pett
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.05. 16:06

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: Pett »

Köszi! Ha tényleg csak annyi a gond, hogy a hardverkövetelmény kevés, akkor veszek egy picit erősebb gépet. Amúgy is gondolkodtam már a cserén, mert a youtube-os HD videókkal sem boldogulok.
Alapvetően ezzel a kettővel van problémám. Egy Intel Atom N270, Intel GMA 950, 2 GB RAM-os minipc-vel mennyire lennék előrébb? (a mostani gépem egy PIII-as Compaq Ipaq mini pc)

NTamas
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2014.06.19. 13:36

Re: Skype

Hozzászólás Szerző: NTamas »

Valószínűleg a hardver már kevés ehhez az új Skype-hez, mindenesetre a gyári Skype weboldalakon (eng/hu) mindenki által elérhető módon közzétették a program működéséhez szükséges rendszerminimumot:
Kép
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára NTamas 2015.07.06. 17:48-kor.

Válasz küldése

Vissza: “Internet”